VitaImmun Pet

MicroFlora PET

Microflora PET to kompleksowa usługa w ramach której opracowana zostanie celowana suplementacja probiotyczna dla Twojego pupila.

Microflora PET ma na celu opracowanie zaleceń suplementacji probiotycznej dostosowanej do potrzeb zwierzęcia, obserwowanych zaburzeń i występujących jednostek chorobowych bazując na najnowszych doniesieniach naukowych.

Kochasz swojego pupila? Sprezentuj mu zdrową mikroflorę jelitową!

Microflora Pet to przede wszystkim celowana suplementacja bazująca na najlepszych preparatach probiotycznych dostępnych na polskim rynku, ilustrowana poglądową oceną stanu mikrobioty jelitowej twojego czworonoga. Microflora Pet to nie tylko poglądowa ocena stanu mikrobioty jelitowej Twojego czworonoga ale przede wszystkim celowana suplementacja bazująca na najlepszych preparatach probiotycznych dostępnych na polskim rynku.

Czytelna i indywidualnie dopasowana suplementacja probiotyczna kluczem do zdrowia Twojego czworonoga

Suplementacja probiotyczna opracowywana jest w oparciu o najnowsze doniesienia naukowe. Opracowana terapia bazuje na najlepszych, wysokiej jakości preparatach probiotycznych dostępnych na polskim rynku. Zalecenia suplementacyjne bazują na wskazaniu konkretnych preparatów probiotycznych oraz czasu trwania terapii i sposobu dawkowania poszczególnych preparatów.

Przez cały okres stosowania suplementacji probiotycznej może być ona konsultowana ze specjalistami VitaImmun PET celem zapewnienia Twojemu pupilowi kompleksowej opieki.

Zamów zestaw

REGULAMIN MicrofloraPet.pdf

Celowana suplementacja probiotyczna najlepszym sposobem na przywrócenie równowagi jelitowej u Twojego pupila

Kochasz swojego pupila?

Sprezentuj mu zdrową mikroflorę jelitową!

Microflora Pet to nie tylko poglądowa ocena stanu mikrobioty jelitowej twojego czworonoga ale przede wszystkim celowana suplementacja bazująca na najlepszych preparatach probiotycznych dostępnych na polskim rynku.

Czytelna i indywidualnie dopasowana suplementacja probiotyczna kluczem do zdrowia Twojego czworonoga.

Suplementacja probiotyczna opracowywana jest w oparciu o najnowsze doniesienia naukowe. Opracowana terapia bazuje na najlepszych, wysokiej jakości preparatach probiotycznych dostępnych na polskim rynku.

Zalecenia suplementacyjne bazują na wskazaniu konkretnych preparatów probiotycznych oraz czasu trwania terapii i sposobu dawkowania poszczególnych preparatów. Do przeprowadzenia badania MicroFlora PET wystarczy pojedyncza próba kału zwierzęcia.

Jak pomóc swojemu pupilowi?

WSPÓŁPRACA

Centrum Zdrowia Zwierząt VitaImmun Pet w zakresie wykonywanych usług współpracuje z weterynarzami, klinikami weterynarii jak i lecznicami zwierząt.


Formularz współpracy
współpraca współpraca

KONTAKT

Centrum Zdrowia Zwierząt VitaImmun PET
ul. Gwiaździsta 17
60-149 Poznań

Potrzebujesz więcej informacji?

mgr inż. Dominika Jankowska
Telefon: 668 142 837
E-mail: kontakt@vitaimmunpet.pl

© 2017 Centrum Zdrowia Zwierząt VitaImmun Pet
projekt i wykonanie: www.mornel.com