VitaImmun Pet

Pobranie materiału

Microflora PET

Celowana suplementacja probiotyczna ilustrowana jest poglądową oceną mikrobioty jelitowej, przygotowaną w oparciu o analizę pojedynczej próby kału zwierzęcia. Kał zwierzęcia należy pobrać zgodnie z instrukcją załączona poniżej i przesłać na nasz adres za pośrednictwem kuriera bądź dostarczyć osobiście.

W załączniku poniżej szczegółowa instrukcja pobrania materiału do Microflora PET

skierowanie-microflora-pet.pdf

FoodScreen PET

Materiałem do wykonania testu określającego nadwrażliwości pokarmowe zwierzęcia jest surowica krwi. Materiał do badania należy pobrać u wybranego z listy poniżej współpracownika, po uprzednim umówieniu wizyty telefonując na podany w tabeli numer telefonu lub za pośrednictwem weterynarza prowadzącego.


Pełna lista współpracowników dostępna w tabeli poniżej.

Celowana suplementacja probiotyczna najlepszym sposobem na przywrócenie równowagi jelitowej u Twojego pupila

Kochasz swojego pupila?

Sprezentuj mu zdrową mikroflorę jelitową!

Microflora Pet to nie tylko poglądowa ocena stanu mikrobioty jelitowej twojego czworonoga ale przede wszystkim celowana suplementacja bazująca na najlepszych preparatach probiotycznych dostępnych na polskim rynku.

Czytelna i indywidualnie dopasowana suplementacja probiotyczna kluczem do zdrowia Twojego czworonoga.

Suplementacja probiotyczna opracowywana jest w oparciu o najnowsze doniesienia naukowe. Opracowana terapia bazuje na najlepszych, wysokiej jakości preparatach probiotycznych dostępnych na polskim rynku.

Zalecenia suplementacyjne bazują na wskazaniu konkretnych preparatów probiotycznych oraz czasu trwania terapii i sposobu dawkowania poszczególnych preparatów. Do przeprowadzenia badania MicroFlora PET wystarczy pojedyncza próba kału zwierzęcia.

Jak pomóc swojemu pupilowi?

WSPÓŁPRACA

Centrum Zdrowia Zwierząt VitaImmun Pet w zakresie wykonywanych usług współpracuje z weterynarzami, klinikami weterynarii jak i lecznicami zwierząt.


Formularz współpracy
współpraca współpraca

KONTAKT

Centrum Zdrowia Zwierząt VitaImmun PET
ul. Gwiaździsta 17
60-149 Poznań

Potrzebujesz więcej informacji?

mgr inż. Dominika Jankowska
Telefon: 668 142 837
E-mail: kontakt@vitaimmunpet.pl

© 2017 Centrum Zdrowia Zwierząt VitaImmun Pet
projekt i wykonanie: www.mornel.com