VitaImmun Pet

Współpraca

Jesteś weterynarzem? Posiadasz placówkę której nadrzędnym celem jest zdrowie i dobre samopoczucie czworonożnych pupili? Chcesz polecać nasz usługi innym ale nie wiesz jak to zrobić?

Wypełnij formularz a to my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy warunki współpracy.* wypełnienie formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Vitaimmun Sp. Z o.o. Sp. K. lub inny podmiot upoważniony przez ww. spółkę w celu zrealizowania usługi. Przetwarzanie danych osobowych, jak również wyrażenie niniejszej zgody podlega przepisom ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity-Dz.I.z2002r., poz.926).

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Vitaimmun Sp. Z o.o. Sp. K. ul. Gwiaździsta 17, 60-149 Poznań. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Celem przetwarzania danych osobowych jest realizacja usługi. Pani/Pana dane mogą być przekazane jedynie do jednostek współrealizujących usługę oraz organu finansującego usługę. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do świadczenia usług medycznych.

Celowana suplementacja probiotyczna najlepszym sposobem na przywrócenie równowagi jelitowej u Twojego pupila

Kochasz swojego pupila?

Sprezentuj mu zdrową mikroflorę jelitową!

Microflora Pet to nie tylko poglądowa ocena stanu mikrobioty jelitowej twojego czworonoga ale przede wszystkim celowana suplementacja bazująca na najlepszych preparatach probiotycznych dostępnych na polskim rynku.

Czytelna i indywidualnie dopasowana suplementacja probiotyczna kluczem do zdrowia Twojego czworonoga.

Suplementacja probiotyczna opracowywana jest w oparciu o najnowsze doniesienia naukowe. Opracowana terapia bazuje na najlepszych, wysokiej jakości preparatach probiotycznych dostępnych na polskim rynku.

Zalecenia suplementacyjne bazują na wskazaniu konkretnych preparatów probiotycznych oraz czasu trwania terapii i sposobu dawkowania poszczególnych preparatów. Do przeprowadzenia badania MicroFlora PET wystarczy pojedyncza próba kału zwierzęcia.

Jak pomóc swojemu pupilowi?

WSPÓŁPRACA

Centrum Zdrowia Zwierząt VitaImmun Pet w zakresie wykonywanych usług współpracuje z weterynarzami, klinikami weterynarii jak i lecznicami zwierząt.


Formularz współpracy
współpraca współpraca

KONTAKT

Centrum Zdrowia Zwierząt VitaImmun PET
ul. Gwiaździsta 17
60-149 Poznań

Potrzebujesz więcej informacji?

mgr inż. Dominika Jankowska
Telefon: 668 142 837
E-mail: kontakt@vitaimmunpet.pl

© 2017 Centrum Zdrowia Zwierząt VitaImmun Pet
projekt i wykonanie: www.mornel.com