VitaImmun Pet

Zamów opakowania

Celem otrzymania zestawu do realizacji usług Microflora Pet / FoodScreen Pet wypełnij formularz*

Gwarantem prawidłowego zamówienia jest otrzymanie na wskazany adres e-mail wiadomości potwierdzającej. Czas wysyłki zestawów 3-4 dni robocze.

Usługi
Proszę wpisać wymaganą ilość opakowań przy wybranym badaniu
Dane kontaktowe


* wypełnienie formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Vitaimmun Sp. Z o.o. Sp. K. lub inny podmiot upoważniony przez ww. spółkę w celu zrealizowania usługi. Przetwarzanie danych osobowych, jak również wyrażenie niniejszej zgody podlega przepisom ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity-Dz.I.z2002r., poz.926).

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Vitaimmun Sp. Z o.o. Sp. K. ul. Gwiaździsta 17, 60-149 Poznań. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Celem przetwarzania danych osobowych jest realizacja usługi. Pani/Pana dane mogą być przekazane jedynie do jednostek współrealizujących usługę oraz organu finansującego usługę. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do świadczenia usług medycznych.

WSPÓŁPRACA

Centrum Zdrowia Zwierząt VitaImmun Pet w zakresie wykonywanych usług współpracuje z weterynarzami, klinikami weterynarii jak i lecznicami zwierząt.


Formularz współpracy
współpraca współpraca

KONTAKT

Centrum Zdrowia Zwierząt VitaImmun PET
ul. Gwiaździsta 17
60-149 Poznań

Potrzebujesz więcej informacji?

mgr inż. Dominika Jankowska
Telefon: 668 142 837
E-mail: kontakt@vitaimmunpet.pl

© 2017 Centrum Zdrowia Zwierząt VitaImmun Pet
projekt i wykonanie: www.mornel.com